top of page
Stationary photo
Поширені запитання слухачів

1. Чи потрібно мати педагогічну освіту для навчання в УМЦ?

Педагогічну освіту слухачеві мати не обов’язково, але бажано, оскільки навчання та подальша робота потребує більш глибоких   знань педагогіки та психології для роботи з дітьми.

2. Чи визнається диплом УМЦ за кордоном?

 • Наразі УМЦ видає дипломи національного зразка, які гарантують високопрофесійну та якісну підготовку Монтессорі- вчителя.

 • УМЦ отримав статус заявника на акредитацію при Міжнародній Акредитаційній раді Монтессорі з підготовки вчителів (MACTE). Інформація про статус УМЦ міститься в Каталозі, стор.6.

 • У разі отримання акредитації від МАСТЕ, слухачі УМЦ зможуть отримувати дипломи як національного, та і  міжнародного зразка, які визнаються в усіх країнах світу.

3. Чи можна призупинити навчання на певний період, яким чином відбувається процес відновлення навчання?

 • Відповідь міститься в Каталозі в розділі “Політика і Процедури”, стор. 28-29.Параграф “Розширення”.

4. Чи надає УМЦ місце для проходження інтернатури?

 • Так, надає. Повна інформація міститься в Каталозі.

 • Програма “Інфант -Тоддлер”, стор. 10-12.

 • Програма ’’Раннє дитинство’’, стор. 19-22.

5. Чи допомагає УМЦ в пошуку роботи?

 • УМЦ не гарантує випускникам працевлаштування.  Але випускники УМЦ мають високий попит на ринку праці України. Більшість із  слухачів Дипломного курсу мають можливість отримати пропозицію стосовно роботи ще під час навчання, оскільки керівники Монтессорі-закладів звертаються до УМЦ з проханням сприяти пошуку фахівців. Інформація щодо працевлаштування  постійно розміщується в навчальних групах УМЦ та на сторінках у соціальних мережах.

6. Які документи видає УМЦ після закінчення навчання?

 • За умови виконання всіх завдань та успішного складання фінальних іспитів, випускники отримують диплом УМЦ від Всеукраїнської Асоціації Монтессорі-вчителів.

7. В якому форматі проходять семінари?

 • У зв’язку з карантинними обмеженнями для проведення навчань в очному форматі, викликаними Covid-19 і воєнним станом в Україні, наразі курси програми ”Інфант-Тоддлер”  та “Раннє дитинство” викладаються дистанційно. У разі скасування обмежень, програми будуть викладатися за змішаною дистанційно-очною формою  навчання. Кількість курсів та годин навчання залишаються незмінними.

8. Як можна оплатити навчання? Яка вартість навчальних курсів?

 • Оплата за навчання здійснюється  в національній валюті на розрахунковий рахунок УМЦ, згідно тарифів, зазначених в Угоді, що підписується перед початком навчання.Повна інформація міститься в Каталозі  в розділі “Політика і Процедури”, стор.23-25.

9. Чи обо’вязково починати навчання з програми 0-3, а потім навчатись на програмі 3-6? Чи можна одночасно навчатись на двох програмах?

 • В обох програмах навчатись одночасно не є можливим. Для навчання в програмі “Раннє дитинство” не є обов’язковим попередньо навчатися в програмі “Інфант-Тоддлер”. Слухач обирає для себе програму, а за бажанням отримати диплом з двох програм, самостійно визначає їх послідовність.

10. Чи може бути зарахована частина курсів, якщо їх було прослухано в інших тренінгових центрах?

 • Може, за умови виконання слухачем певних вимог.  

Відповідна інформація міститься в Каталозі, розділ “Атестація та оцінювання”, стор.27

11. Чи можна пройти навчання на  окремих  курсах  програми?  Чи будуть вони зараховані, якщо в подальшому продовжити навчання в УМЦ?

 • Так, ви можете прослухати окремі курси. Вартість кожного з  курсів визначається окремо для кожного поточного навчального року. Якщо слухач прослухав курс і виконав відповідні залікові завдання, цей курс зараховується для подальшого навчання за умови, якщо продовження навчання відбудеться в наступні два навчальні роки. 

12. Якою мовою ведеться викладання?

 • Мова навчання українська. Навчальні та роздаткові матеріали надаються слухачам на українській мові. 

bottom of page